Najnowsze oferty pracy

  • Cieśla Szalunkowy

    ALP BAU   Niemcy    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Miejsce pracy: Niemcy
Zobacz więcej ofert pracy

Monter Rusztowań

Headhunters
Norwegia
praca stacjonarna
2575 dni temu

HEADHUNTERS Sp. z o.o. (certyfikat nr 10079 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia) działająca na rynku polskim i zagranicznym, dla swojego Klienta, firmy zajmującej się rusztowaniami obiektów, poszukuje odpowiedniego kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Norwegia
Obowiązki:
  • montaż i demontaż rusztowań
Wymagania:
  • doświadczenie w zawodzie montera rusztowań
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)
  • ukończony kurs „paragraf 46C”
Oferujemy:
  • pełny zakres ubezpieczeń zdrowotnych i emerytalnych w Polsce
  • wynagrodzenie 19,40 euro brutto za godzinę
  • nadgodziny płatne + 100%
  • zakwaterowanie
  • możliwość podjęcia zatrudnienia do grudnia 2017 r. z możliwością przedłużenia terminu
Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Dz. U. z 1997 nr 133 poz. 883).