Najnowsze oferty pracy

  • Operator maszyn poligraficznych

    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    5 dni
    Główne obowiązki po okresie szkolenia: Obsługa maszyn poligraficznych, Realizowanie planów produkcyjnych zgodnie z instrukcjami i procedurami, Utrzymywanie maszyn i urządzeń w dobrym stanie technicznym, Współpraca w zakresie kontroli nad parametrami produkcyjnymi i jakościowymi. Wymagamy:...
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Technik Poligraf Warszawa
Operator maszyn poligraficznych

GRANNA
Warszawa
praca stacjonarna
2930 dni temu

Ogłoszenie numer: 1070766, z dnia 2016-04-27

Granna wiodący producent gier planszowych poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: OMP/20.04.16

Opis stanowiska

  • obsługa maszyn poligraficznych (sztancujących i kaszerujących)
  • odpowiedzialność za czasowe i jakościowe wykonanie zleceń
  • odpowiedzialność za wydajność maszyn
  • zaangażowanie w bieżącą konserwację i utrzymanie maszyn
  • przestrzeganie procedur stanowiskowych i zasad BHP

Wymagania

  • minimum pół roku doświadczenia w produkcji
  • rozumienia specyfiki działalności fabryki oraz zagadnień związanych z bezpieczeństwem
  • dobrych umiejętności komunikacyjnych
  • zdolności przystosowania się do zmian
  • motywacji wewnętrznej
  • podstawowej umiejętności znajomości komputera
  • dyspozycyjność w pracy dwuzmianowej