Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Pakowacz/ -ka

InterKadra Sp. z o.o.
dolnośląskie, Jelcz-Laskowice, Oława
praca stacjonarna
2853 dni temu

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną
Agencją Pracy Tymczasowej,Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną doKrajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemyosób zainteresowanych pracą na stanowisku

Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice, Oława
Nr ref.: PAk/0716/STA
Zadania:

      • Pakowanie wyrobu gotowego zgodnie z wymaganiami
      • Ocena wyrobu gotowego pod kątem wymaganej jakości
      • Zapewnienie bezpieczeństwa i jakości wyrobu gotowego

Wymagania:

      • Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
      • Umiejętność pracy zespołowej
      • Dokładność, sumienność, zaangażowanie
      • Chęć kształtowania pozytywnego wizerunki naszego Klienta
      • Umiejętność pracy pod presją czasu i w warunkach wysokiej monotonii

Oferujemy:
  • Umowę cywilnoprawną podpisywaną z InterKadra Sp. z o.o.
  • Elastyczne godziny pracy
  • Zatrudnienie w rozwijającej się firmie z branży spożywczej
  • bezpłatny dojazd z Wrocławia, Siechnic, Jelcza Laskowic, Wójcic, Bystrzycy,  Bierutowa, Brzegu, Lubszy, Dobrzynia, Wiązowa i Strzelina oraz okolicznych miejscowości