Zobacz więcej ofert pracy

Płytkarz

Ensila GROUP Sp. z o.o.Sp.k.
Belgia
praca stacjonarna
3462 dni temu

Ogłoszenie numer: 538085, z dnia 2014-11-03

Ensila GROUP Sp. z o.o.Sp.k. poszukuje kandydatów na stanowisko:

Płytkarz

Miejsce pracy: Belgia

Opis stanowiska

  • Płytkowanie - kandydat na tym stanowisku będzie pracował samodzielnie nad wykonaniem powierzonej mu pracy oraz ponosił odpowiedzialność za jakość wykonanej pracy.

Wymagania

  • Doświadczenie zawodowe w płytkowaniu,
  • Samodzielny i dokładny sposób pracy,
  • Odpowiedzialność, niezawodność i punktualność,
  • Umiejętność obsługi urządzeń z branży budowlanej.

 Mile widziane

  • Dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego,
  • Wykształcenie w kierunku budowlanym lub pokrewnym,
  • Prawo jazdy.

Oferujemy

  • Umowę o pracę,
  • Zakwaterowanie.