Najnowsze oferty pracy

  • Pokojowa / Pokojowy

    Mercure i Ibis Gdańsk Stare Miasto   Gdańsk    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    12 dni
    MISJA Pomoc w zapewnieniu higieny, czystości i porządku w pokojach hotelowych i pomieszczeniach ogólnodostępnych zgodnie z wymogami i standardami sieci. W swojej pracy dołożysz wszelkich starań, chęci, zaangażowania, dotychczasowego doświadczenia, aby goście mogli cieszyć się miłą...
Zobacz więcej ofert pracy

Pokojówka

job solutions, s.r.o.
Słowacja, Wysokie Tatry
praca stacjonarna
3511 dni temu

Ogłoszenie numer: 518630, z dnia 2014-09-26

Rezultatem naszej pracy jest praca. Zaoferowana oraz wykonana. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie outsourcingu z własną bazą osób poszukujących pracy we wszystkich sektorach gospodarki. Jedynym sposobem w jaki możecie się przekonać o naszym profesjonalnym i rzetelnym podejściu jest współpraca z nami.

Pokojówka

Miejsce pracy: Słowacja, Wysokie Tatry

Opis stanowiska

  • Praca polega na przygotowywaniu pokoi dla gości według standardów wytyczonych przez hotel.

Wymagania

  • Profesjonalnego i odpowiedzialnego podejścia, elastyczności, uczciwości oraz chęci do pracy.
  • Minimalne wykształcenie: średnie bez matury.
  • Znajomość języków obcych: słowacki /angielski podstawowy.
  • Doświadczenie w zawodzie nie jest obowiązkowe ale mile widziane.

Oferujemy

  • Pracę w przyjacielskim zespole, miłą atmosferę,
  • Możliwość zorganizowania transportu,
  • Zakwaterowania oraz wyżywienia.