Najnowsze oferty pracy

  • Kierownik Działu Świadczeń z Pomocy Społecznej

    Ośrodek Pomocy Społecznej w Konstancinie-Jeziornie   Konstancin-Jeziorna, ul. Rycerska 13    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    6 dni
    w miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w OPS w, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych przekracza 6%. Informacje o ofercie Wymiar czasu pracy: pełny etat....
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Francja Pomoc Domowa Francja
Pomoc domowa - Opiekunka

AP UNIAPOL DEVELOPMENT
Francja
praca stacjonarna
3450 dni temu

Agencja pracy tymczasowej AP Uniapol Development Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową we Francji.

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 2150.

/ Francja

(Pracownik tymczasowy)

Opis stanowiska:
  • Utrzymywanie domu i ogrodu w czystości i prawidłowym stanie: prace porządkowe i pielęgnacyjne ogrodu,
  • Dbanie o zwierzęta domowe : spacery oraz pielęgnacja i ich karmienie,
  • Pomoc w opiece nad dziećmi (bliźniaki 2-letnie),
  • Przygotowywanie posiłków i robienie zakupów,
  • Pranie i prasowanie ubrań,
  • Pomoc w opiece nad osobą starszą: spacery, zakupy,
  • Prace porządkowe w garażu,
  • Dbanie o funkcjonalność sprzętów i przedmiotów codziennego użytku
Czego oczekujemy od kandydata:
  • Pracowitość.
  • Dokładność i sumienność w wykonywaniu pracy,
  • Skrupulatne sprzątanie i dbanie o szczegóły,
  • Komunikatywność,
  • Odpowiedzialność,
  • Mile widziana znajomość języka francuskiego,
  • Czynne prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodu
Zapewniamy:
  • Pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przed wyjazdem,
  • Umowę o pracę,
  • Zakwaterowanie

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr 133 poz.883) ".