Similar Jobs

Ogłoszenie numer: 1614858, z dnia 2017-04-28

Concept Plus Sp. z o. o.

Za Concept Plus stoi bardzo silny zespół, który postuluje ciągłość, rzetelność i zobowiązanie. Jesteśmy innowacyjną agencją pracy, która rozszerza swoją działalność o charakter międzynarodowy. W ten sposób stwarzamy niepowtarzalne szanse rozwoju osobistego dla naszych pracowników.

Obecnie dla naszego klienta z branży ogrodniczej poszukujemy kandydatów do pracy przy:

Pracownik do sadzenia kwiatów (k/m)

Miejsce pracy: dolnośląskie / Dolna Saksonia (Emsland)

Opis stanowiska

  • Sadzenia i pielęgnacja roślin
  • Pikowanie oraz cięcie roślin
  • Nawożenie sadzonek
  • Pakowanie i komisjonowanie
  • Inne prace ogrodnicze

Wymagania

  • Mile widziane doświadczenie na takim samym bądź podobnym stanowisku

  • Komunikujesz się w języku niemieckim, angielskim lub holenderskim

  • Potrafisz pracować w grupie, jak i samodzielnie

  • Jesteś rzetelny, sumienny i odpowiedzialny

Oferujemy

  • Zatrudnienie na dłuższy okres z możliwością przejęcia przez zakład
  • Zarobki według taryfy iGZ + dodatki i premie świąteczne
  • Praca w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie
  • Opieka przez nasz wykwalifikowany zespół
  • Miejsce pracy: Dolna Saksonia (Emsland)
  • Wsparcie w relokacji

Czy powyższe punkty pasują do Twojej osoby? W takim razie czekamy na Twoja aplikację! Prześlij je wraz z dokumentami potwierdzającymi kwalifikacje oraz oczekiwaniami zarobkowymi i datą rozpoczęcia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji

za pomocą przycisku aplikacyjnego lub skontaktowanie się z naszym biurem.

KONTAKT:
Concept Plus Sp. z o.o.
ul. Grottgera 26
35-005 Rzeszów
Tel. 17 8787026
Tel. kom. 504 969 105
rzeszow@cp-personal.com

Company information

Grottgera 26
podkarpackie

Get to know the position: Pracownik Sezonowy

Praca sezonowa z uwagi jej charakter nie jest łatwa do zamknięcia w sztywnych ramach. Może ona bowiem dotyczyć wielu zajęć i czynności, a najistotniejszym czynnikiem określającym ją jest czas jej występowania. Jak sama nazwa wskazuje, praca sezonowa zależna jest od okresu – sezonu – i wykonywana jest przez część roku, w której występuje zwiększone zapotrzebowanie na siłę ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

You are applying for the position of

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Podaj adres e-mail i przejdź dalej

- Required fields

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Additional information (rozwińzwiń)

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Hiring on praca.pl