Zobacz więcej ofert pracy

Pracownik introligatorni

JKB Print
Warszawa, Warszawa, Wawer
praca stacjonarna
2905 dni temu

Ogłoszenie numer: 1067157, z dnia 2016-05-13

Drukarnia offsetowa, cyfrowa i wielkoformatowa. Obsługa poligraficzna klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Miejsce pracy: Warszawa, Warszawa, Wawer

Opis stanowiska

  • obsługa urządzeń introligatorskich - falcerki, oklejarki, bigówki i gilotyny,
  • prace ręczne - zbieranie składek, składanie, klejenie bloczków.

Wymagania

  • minimum 5-letnie doświadczenie w pracach introligatorskich w drukarni,
  • doświadczenie w obsłudze urządzeń introligatorskich - przede wszystkim w obsłudze bigówki, falcerki i oklejarki.

Oferujemy

  • praca na pełen etat lub praca godzinowa - zależnie od potrzeb i ustaleń,
  • praca stacjonarna w siedzibie firmy.