Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Pracownik inwentaryzacji

InterKadra Sp. z o.o.
dolnośląskie, Wrocław Galeria Dominikańska
praca stacjonarna
2918 dni temu

Licencjonowana Agencja Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy (wpisana do KRAZ pod nr 3372) Inter Kadra poszukuje osób do pracy przy prowadzonej inwentaryzacji w dniu 22.05.2016 w markecie na terenie Wrocławia.

Miejsce pracy: Wrocław Galeria Dominikańska
Nr ref.: INW/0516/WR
Zadania:
  • liczenie, skanowanie towaru,
  • układanie towaru,
  • drobne prace porządkowe.

Wymagania:
  • dyspozycyjności w dniu 22.05.2016 (niedziela) w godzinach nocnych,
  • pełnoletności.
Oferujemy:
  • praca w dniu 22.05.2016 r.
  • praca w godzinach 20:00-6:00,
  • praca na terenie marketu wielkopowierzchniowego,
  • zatrudnienie na podstawie umowy cywilnoprawnej,
  • wynagrodzenie w postaci stawki godzinowej,
  • przelew wynagrodzenia w terminie do 15 czerwca.