Zobacz więcej ofert pracy

Pracownik lady

InterKadra Sp. z o.o.
Mysłowice
praca stacjonarna
2849 dni temu

Interkadra - jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Miejsce pracy: Mysłowice
Nr ref.: PHA/0716/MYS
Zadania:

- zatowarowywanie działów sprzedażowych,
- dbanie o właściwą ekspozycję towaru,
- prace porządkowe na magazynie,
- układanie towaru zgodnie z procedurami,
- rozładunek dostaw.

Wymagania:

- książeczka sanepidowska i/lub gotowość do jej szybkiego wyrobienia,
- umiejętność pracy w zespole,
- gotowość i skłonność do pracy fizycznej,
- komunikatywność oraz pozytywne nastawienie do Klienta,
- chęć do pracy, sumienność i zaangażowanie.

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną,
- regularne wypłaty wynagrodzeń,
- opiekę Doradcy ds. obsługi Klienta.