Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Pracownik magazynu - praca dla studentów

KS Service
dolnośląskie, Bielany Wrocławskie
praca stacjonarna
2744 dni temu

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu KRAZ 7254 wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, lidera rynku zarządzania informacją i wiedzą na bazie dokumentów, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Nr Ref.: PMPS/BIE/102016

OBOWIĄZKI

  • wyszukiwanie, skanowanie i kserowanie dokumentacji na potrzeby zleceń Klientów
  • alokacja pudeł na regałach magazynowych
  • utrzymywanie porządku na magazynie, w tym wymiana uszkodzonych pudeł i usuwanie makulatury
  • wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonego

WYMAGANIA

  • status osoby uczącej się, preferowani studenci zaoczni
  • dobra organizacja pracy własnej
  • łatwość przyswajania nowej wiedzy
  • pracowitość oraz sumienność
  • dobra kondycja fizyczna

OFERUJEMY

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
  • pracę w systemie jednozmianowym w godzinach 7:00-15:00 od poniedziałku do piątku
  • dla osób chętnych możliwość pracy również w weekendy
  • szkolenie wewnętrzne przygotowujące do pracy