Najnowsze oferty pracy

  • Programista aplikacji mobilnych .NET MAUI

    Mergesoft sp. z o.o.   Poznań    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   9 000 - 14 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    6 dni
    Zakres obowiązków: opracowywanie i implementacja logiki aplikacji mobilnych w zakresie odbierania i prezentowania danych oraz obsługi formularzy wprowadzania i edycji danych, implementacja widoków biznesowych aplikacji mobilnych zgodnie z dostarczonymi projektami graficznymi, implementacja...
Zobacz więcej ofert pracy

Programista Android i/lub iOS

Antal International
Wrocław
praca stacjonarna
3375 dni temu

Antal IT Services

Antal International jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu i Krakowie prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z wszystkich sektorów gospodarki.

Klientem jest średniej wielkości firma z branży telekomunikacyjnej,

Stanowisko

  • tworzenie aplikacji Android i/lub iOS powiązanych z oprogramowaniem inteligentnych budynków
  • projekt wykorzystuje technologie chmurowe oraz opensourcowe
  • współpraca w międzynarodowym zespole specjalistów przy produkcie dedykowanym na rynki "zachodnie" m.in. Niemcy, Austria, Holandia
  • Polska jest centrum rozwoju tego projektu

Wymagania

  • doświadczenie zawodowe na stanowisku Programisty Android (Java) i/lub iOS (Objective-C)
  • praktyczna znajomość: OOP, Design Patterns, systemów kontroli wersji (pref. GIT)
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • znajomość Continuous Integration, Jenkins
  • doświadczenie w pracy w metodologii Agile (pref. Scrum)

Co oferujemy

  • stabilne, stałe zatrudnienie bezpośrednio u naszego klienta (umowa o prace lub B2B - do wyboru przez kandydata)
  • bogaty pakiet socjalny przy umowie o pracę (NNW, multisport, prywatna opieka medyczna, karta lunchowa, premie świąteczne, pakiet szkoleniowy, dofinansowanie nauki języka angielskiego, etc.)
  • dedykowane szkolenia