Najnowsze oferty pracy

  • Programista aplikacji mobilnych .NET MAUI

    Mergesoft sp. z o.o.   Poznań    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   9 000 - 14 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    Zakres obowiązków: opracowywanie i implementacja logiki aplikacji mobilnych w zakresie odbierania i prezentowania danych oraz obsługi formularzy wprowadzania i edycji danych, implementacja widoków biznesowych aplikacji mobilnych zgodnie z dostarczonymi projektami graficznymi, implementacja...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubelskie Programista iOS Lubelskie
Programista iOS Android JAVA

Altest e-Technologie
lubelskie, Lublin
praca stacjonarna
3230 dni temu

Ogłoszenie numer: 741317, z dnia 2015-07-01

Firma ALTEST oferuje pracę na stanowisku:

Miejsce pracy: lubelskie, Lublin

Opis stanowiska

  • Tworzenie aplikacji mobilnych na wybraną platformę: Android, iOS, Windows

  • Analiza i optymalizacja wydajności aplikacji

Wymagania

  • Dobra znajomość języka programowania: Java, Objective-C

  • Dobra znajomość relacyjnych baz danych (SQL, PL/SQL)

  • Praktyczne doświadczenie z platformami mobilnymi: Android, iOS

  • Doświadczenie przy wdrażaniu aplikacji w Google Play i AppStore

  • Znajomość zagadnień programowania obiektowego

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej

  • Umiejętność podważania standardów, krytycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów

  • Analityczne myślenie i systemowe podejście do rozwiązań IT

  • Mile widziana znajomość metod prowadzenia projektu

  • Pozytywne nastawienie do otoczenia

Oferujemy

  • Interesującą i rozwijającą pracę przy tworzeniu aplikacji mobilnych

  • Motywujące wynagrodzenie dostosowane do umiejętności i zaangażowania

  • Możliwość rozwoju i ciągłego podnoszenia kwalifikacji

  • Możliwość decydowania o warsztacie pracy, narzędziach i kierunkach dalszego rozwoju pracy

  • Dobrą atmosferę pracy