Najnowsze oferty pracy

  • Programista aplikacji mobilnych .NET MAUI

    Mergesoft sp. z o.o.   Poznań    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   9 000 - 14 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Zakres obowiązków: opracowywanie i implementacja logiki aplikacji mobilnych w zakresie odbierania i prezentowania danych oraz obsługi formularzy wprowadzania i edycji danych, implementacja widoków biznesowych aplikacji mobilnych zgodnie z dostarczonymi projektami graficznymi, implementacja...
Zobacz więcej ofert pracy

Programista iOS

IT KONTRAKT SP. Z O.O.
Warszawa
praca stacjonarna
3273 dni temu

IT Kontrakt jest firmą wdrażającą zaawansowane projekty informatyczne w Polsce i innych krajach Unii Europejskiej. Zajmujemy się również leasingiem pracowniczym w branży IT - czyli wynajmowaniem specjalistów do projektów naszych Klientów i Partnerów.

miejsce pracy: Warszawa
nr ref.: JW/IOS/WAW/04/PA
data dodania ogłoszenia: 2015-05-11

OBOWIĄZKI
  • Budowanie nowatorskich aplikacji  mobilnych

  • Rozbudowę i modyfikacje istniejących aplikacji

  • Utrzymywanie odpowiedniej jakości kodu

  • Współpraca z grupą projektową

WYMAGANIA
  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Bardzo dobra znajomość platformy iOS

  • Dobra znajomość Objective-C

  • Biegła znajomość OOD

  • Umiejętność analitycznego myślenia i samodzielnego rozwiązywania problemów

  • Umiejętność pracy w zespole

OFERUJEMY
  • Stały rozwój kwalifikacji zawodowych

  • Stabilną pracę wśród profesjonalistów

  • Urozmaicony zakres prowadzonych projektów

  • Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole

  • Prywatną opiekę medyczną