Zobacz więcej ofert pracy

Programista Java

Rogalski IT Consulting
Warszawa
praca stacjonarna
3175 dni temu

Ogłoszenie numer: 779244, z dnia 2015-08-26

Rogalski IT Consulting -doradztwo personalne oferujące pracę w kraju jak i za granicą. Specjalizujemy się głównie w poszukiwaniu pracowników średniego i wyższego szczebla. Mamy doświadczenie w prowadzeniu nietypowych projektów głównie metodą direct search.

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: PJAVA

Opis stanowiska

  • Projektowanie i tworzenie aplikacji w technologii Java

  • Dbałość o najwyższą jakość kodu

  • Analiza zgodności funkcjonowania systemu ze specyfikacją techniczną

  • Tworzenie materiałów projektowych: specyfikacji wymagań, testów jednostkowych i dokumentacji

Wymagania

  • 5 letnie doświadczenie w zakresie integracji
  • Znajomość Java EE (Servlet, JSP, JPA), SQL, Spring
  • Znajomość jednego z serwerów: WebSphere, JBoss, Apache Tomcat lub WebLogic
  • Mile widziane doświadczenie w technologii Oracle
  • Mile widziane doświadczenie w branży telekomunikacyjnej
  • Wykształcenie wyższe
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Nastawienie na rozwój
  • Komunikatywność, zaangażowanie

Oferujemy

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie o niepowtarzalnej kulturze organizacyjnej
  • Ciekawe projekty i nowoczesne technologie
  • Inicjatywę i rozwój
  • Bogaty pakiet socjalny