Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdańsk
PROSTA PRACA FIZYCZNA

Adecco Poland Sp. z o.o
Gdańsk
praca stacjonarna
2556 dni temu

Ogłoszenie numer: 1629238, z dnia 2017-04-26

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Miejsce pracy: Gdańsk

Nr Ref.: PPF/05/2017/GDA

Opis stanowiska

Oferujemy pracę u jednego ze światowych liderów w dziedzinie usług pocztowych oraz logistycznych. Szukamy osób do prostej pracy fizycznej.

Nr ref.: PPF/05/2017/GDA

Miejsce pracy: Gdańsk Rębiechowo

Praca polega na:
załadunku i rozładunku przesyłek kurierskich,
sortowaniu, oklejaniu i skanowaniu paczek,
wprowadzaniu danych do aplikacji.

Wymagania

Bądź na TAK, jeśli:
nie boisz się pracy fizycznej,
możesz pracować w godzinach nocnych i porannych (1:00-8:00) i/lub wieczornych (18:00-21:00),
odpowiada Ci lokalizacja - Gdańsk Rębiechowo.

Oferujemy

Co uzyskasz?
umowę o pracę,
pracę od poniedziałku do piątku,
zatrudnienie od zaraz.

Oferta dotyczy zatrudnienia w oparciu o ustawę o pracy tymczasowej i delegowania pracownika do pracy na rzecz naszego Klienta.