Zobacz więcej ofert pracy

Referent

Izba Administracji Skarbowej w Warszawie
Warszawa
praca stacjonarna
2260 dni temu
Dyrektor poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Referent
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 22154

Warunki pracy

Stanowisko pracy spełnia wymogi zatrudnienia pracownika administracyjno-biurowego.
Obsługa komputera powyżej 4 godzin dziennie.
Stanowisko pracy biurowej wyposażone w komputer z dostępem do innego sprzętu biurowego (niszczarki, drukarki itp.).

Winda oraz toaleta dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych ruchowo.

Zakres zadań

  • Bieżąca obsługa podatników mająca na celu zapewnienie prawidłowości rozliczeń podatkowych.
  • Udzielanie informacji podatnikom z zakresu spraw obsługiwanych przez urząd w celu prawidłowego wypełniania przez nich obowiązków podatkowych.
  • Wydawanie zaświadczeń w celu potwierdzenia danych wynikających ze złożonych przez podatników deklaracji podatkowych i innych informacji.
  • Potwierdzanie profili zaufanych elektronicznej platformy usług administracji publicznej (ePUAP) w celu potwierdzenia jego założenia.
  • Wspieranie podatników i innych podmiotów w celu prawidłowego wypełniania przez nich zobowiązań.
  • Sporządzanie informacji i sprawozdań z zakresu funkcjonowania stanowiska w celu właściwego wykorzystania przedmiotowych danych oraz prowadzenie wymaganych na stanowisku ewidencji i rejestrów w celu monitorowania załatwianych spraw.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego
  • Komunikatywność, umiejętność analitycznego myślenia.
  • Dobra znajomość obsługi komputera (edytor tekstu, arkusz kalkulacyjny).
  • Podstawowa znajomość przepisów prawa podatkowego, procesowego, materialnego oraz podstaw ustawy o służbie cywilnej.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • Obsługa programu POLTAX