Klient Banku Danych o Inżynierach poszukuje osób na stanowisko:

Specjalista Automatyk

Miejsce pracy: Oława

Nr Ref.: (8002-15)

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: Automatyka i Robotyka, Elektrotechnika, Mechatronika)
  • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • uprawnienia SEP 1kV
  • umiejętność posługiwania się schematem elektrycznym oraz dokumentacją w języku angielskim
  • znajomość jęz. angielskiego w mowie na poziomie min. B2
  • dobra znajomość sterowników PLC (Siemens, znajomość Allen Bradley jako atut)
Zakres obowiązków:
  • zapewnienie ciągłości ruchu maszyn, urządzeń i systemów automatyki przez nadzór nad ich sprawnym i bezawaryjnym funkcjonowaniem, jak i za pracę nad strukturalnym sposobem rozwiązywania problemów i zapewnieniem wydajności
  • diagnostyka i bieżące usuwanie awarii występujących na maszynach
  • modyfikacje oprogramowania maszyn oraz udział w uruchomieniach nowych maszyn / transferach maszyn z innych lokalizacji
  • wspieranie inżynierów procesu w tworzeniu i rozwijaniu standardów
  • szkolenie pracowników działu w zakresie prawidłowej eksploatacji urządzeń elektrycznych
  • usprawnienie procesów od strony elektrycznej i automatycznej
  • prowadzenie dokumentacji elektrycznej
Firma oferuje:
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • szeroki pakiet świadczeń socjalnych
  • pracę stacjonarną
  • możliwość rozwoju zawodowego i długofalową współpracę
  • udział w kursach i szkoleniach specjalistycznych
  • pracę jednozmianową

Bank Danych o Inżynierach Żebrowscy Sp. J.

Bank Danych o Inżynierach - doradztwo personalne, rekrutacja i selekcja najlepszej kadry technicznej.

Od ponad 18 lat aktywnie uczestniczy w tworzeniu nowoczesnego rynku pracy w Polsce. Głównym zadaniem BDI jest pomaganie firmom w pozyskiwaniu, zarządzaniu i utrzymaniu najlepszej kadry technicznej średniego i wyższego szczebla.

Dane firmy

Al. Jerozolimskie 133
02-304 Warszawa
mazowieckie

Get to know the position: Automatyk

Automatyk - kreator pracy inżynierskiej. Do jego głównych obowiązków należy: projektowanie oprogramowania maszyn, nadzór nad maszynami przemysłowymi, opiniowanie projektów z zakresu układów automatyki oraz uczestnictwo w ich odbiorze i uruchamianiu. Automatyk pracuje w stałych godzinach pracy. Jego praca wiąże się z wyjazdami służbowymi do krajowych i zagranicznych zakładów ...

Hiring on praca.pl