Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. pozyskiwania środków unijnych

Profi Biznes Sp. z o.o
warmińsko-mazurskie
praca stacjonarna
3085 dni temu

Ogłoszenie numer: 883745, z dnia 2015-11-24

Profi Biznes Sp. z o.o - firma coachingowo - szkoleniowa. Tworzą ją ludzie z pasją dla ludzi z pasją.

Obecnie poszukujemy osób z całej Polski do pracy zdalnej bądź pracy w biurze na stanowisku:

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska

  • Możliwość wyboru pracy zdalnej bądź pracy w biurze Firmy w Szczecinie
  • Stały kontakt z Regionalnymi Instytucjami Finansującymi oraz Zarządzającymi Programami (ponadto prowadzenie negocjacji w toku oceny)
  • Analizę oraz pozyskiwanie niezbędnych informacji do stworzenia projektu
  • Przygotowywanie wniosków aplikacyjnych za pomocą generatora wniosków o płatność
  • Tworzenie dokumentacji oraz załączników (zarówno formalnej jak i merytorycznej), niezbędnej w toku składania wniosków
  • Samodzielne przygotowywanie wniosków o dofinansowanie dla projektów "miękkich" ze środków unijnych w nowej perspektywie finansowej 2014-2020 (m.in. RPO, POWER, itp.)
  • Koordynowanie procesu realizacji projektów w zakresie oferowanych usług
  • Bieżącą współpracę z kierownikiem działu oraz pozostałymi członkami zespołu
  • Sprawny kontakt z Instytucjami Pośredniczącymi, klientami i partnerami projektów

Wymagania

  • Potwierdzone sukcesami doświadczenie w zakresie pozyskiwania środków unijnych na projekty „miękkie” -  mile widziana lista przygotowanych projektów
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, systematyczność i dokładność oraz umiejętność zbierania oraz weryfikowania danych
  • Min. 2 lata doświadczenia w samodzielnym przygotowywaniu projektów i pozyskiwaniu funduszy unijnych w ramach PO KL.
  • Aktualną wiedzę z zakresu pozyskiwania dotacji ze środków unijnych w ramach nowej perspektywy finansowej 2014-2020
  • Znajomość programów, funduszy i inicjatyw oferujących wsparcie ze środków publicznych na finansowanie projektów
  • Wykształcenie wyższe (preferowane: administracja, ekonomia lub kierunkowe finansowe, społeczne, rachunkowość itp.)
  • Znajomość generatorów wniosków aplikacyjnych
  • Wysoki poziom zaangażowania w powierzone obowiązki, rzetelność, sumienność, terminowość
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Pełną wyzwań i ciekawą pracę, dającą możliwość realnego rozwoju zawodowego w firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość wyboru pracy zdalnej lub w biurze
  • Pracę w zespole kompetentnych i doświadczonych specjalistów
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do doświadczenia