Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Bielsko-Biała
SPECJALISTA KONSTRUKTOR

Proseat Sp. z o. o.
Bielsko-Biała
praca stacjonarna
4836 dni temu

Proseat to międzynarodowa firma produkcyjna z branży automotive, specjalizująca się w projektowaniu i wytwarzaniu elementów wyposażenia wnętrz samochodów osobowych i dostawczych typu zagłówki, podłokietniki, kierownice itp. dla takich Klientów jak Fiat, Volvo, Opel, Alfa Romeo, Hyundai. W obecnej chwili poszukujemy Kandydatów chcących dołączyć do naszego Zespołu podejmując pracę na stanowisku:

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Zadania:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiada za opracowywanie koncepcji produktu lub oprzyrządowania dla uprzemysłowienia projektów zewnętrznych. Dba także o rozwój produktu do osiągnięcia założonych (wymaganych) charakterystyk, w przewidzianym (zaplanowanym )czasie. Do jej zadań należy także projektowanie nowych narzędzi, nadzorowanie osiągnięcia technicznych założeń projektu.

Profil Kandydata:
  • wykształcenie wyższe techniczne ( Mechanika lub pokrewne)
  • doświadczenie min. 4 lata na podobnym stanowisku związanym z rozwojem produktu lub projektowaniem oprzyrządowania
  • biegła znajomość oprogramowania CAD ( Catia 5 )
  • umiejętność opracowania modeli 3D i rysunków
  • znajomość reguł projektowania produktu i jego komponentów w zakresie elementów z metalu i tworzyw
  • znajomość procesów technologicznych pozwalająca na opracowanie komponentów wykonalnych i technologicznych
  • dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • dokładność, obowiązkowość i zdolność do analitycznego myślenia
Oferujemy:
  • pracę w wymagającej branży, w stabilnej Firmie dostarczającej rozwiązania i produkty dla światowych liderów branży motoryzacyjnej, pracę pełną wyzwań oraz możliwości rozwoju.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)