Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Specjalista ds. Funduszy UE Warszawa
Specjalista / Koordynator / Asystent ds. zarządzania, rozliczania, rekrutacji, staży w ramach projektów unijnych (fundusze UE)

BBA Transport System B. Sujkowski i Wspólnicy Sp.j.
Warszawa
praca stacjonarna
3187 dni temu

BBA Transport System, spedycja międzynarodowa o ugruntowanej pozycji i bardzo dobrej opinii na rynku transportowym, realizująca politykę jakości wg normy ISO 9001:2008, poszukuje osób na stanowisko:

Specjalista / Koordynator / Asystent ds. zarządzania, rozliczania, rekrutacji,
staży w ramach projektów unijnych (fundusze UE)

Miejsce pracy: Warszawa (04-687), ul. Lucerny 80

Opis stanowiska:

Zatrudnione osoby w zależności od stanowiska odpowiedzialne będą za:

  • nadzór nad projektami, pracą trenerów, organizacją szkoleń / doradztwa, itp.;
  • prowadzenie rozliczeń finansowych w ramach realizowanych projektów;
  • analizy rynku pracy (oferty pracy, staży), kontakty z uczestnikami projektów;
  • rozliczanie projektów współfinansowanych ze środków unijnych;
  • realizację obowiązków sprawozdawczych i nadzór nad dokumentacją tworzoną w ramach realizowanych projektów dofinansowanych;
  • korespondencja z Regionalnymi Instytucją Finansującą (RIF) w zakresie realizowanych projektów;
  • nadzorem nad dokumentacją;
  • nadzór nad postępowaniem z niezgodnościami oraz nad działaniami korygującymi i doskonalącymi.

Wymagania:

  • doświadczenie w zarządzaniu, rozliczaniu, udziałach w realizacji projektów jako osoby zarządzające, specjaliści lub asystenci w projektach ze wskazaniem projektów finansowanych ze środków Unii Europejskiej, w szczególności w programach PO KL, PO IG, innych;
  • przysłanie razem z CV listy projektów w jakich kandydat brał udział na wszystkich stanowiskach z podaniem poniższych danych:
    - tytuł projektu,
    - numer,
    - liczba przeszkolonych osób (PO KL),
    - zakres tematyczny,
    - wartość projektu,
    - instytucja organizująca konkurs.
  • dostępność, terminowość, samodzielność i dobre zdolności komunikacyjne oraz pracy w zespole;
  • wykształcenie wyższe.

Oferujemy:

  • pracę w Warszawie, w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • możliwości dalszego rozwoju;
  • atrakcyjne wynagrodzenie motywacyjne;
  • ścieżki kariery i rozwoju zawodowego;
  • regularne, cotygodniowe narady zespołu;
  • nagrody dla Pracowników;
  • vouchery na różne atrakcje;
  • świętowanie sukcesów;
  • spotkania integracyjne, imprezy okolicznościowe, integracyjne wyjazdy firmowe;
  • udział w szkoleniach, targach, konferencjach;
  • pozytywną energię i optymizm Zespołu oraz Kierownictwa;
  • bardzo dobrą i przyjazną atmosferę pracy.