Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdańsk
Sprzedawca w Quiosque (Fashion House)

LeasingTeam Sp. z o.o
Gdańsk
praca stacjonarna
2842 dni temu
LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając oby stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.
Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Gdańsk
Nr ref.: SQ/07.2016
Zakres obowiązków:
  • obsługa klientów zgodnie ze standardami sprzedaży obowiązującymi w firmie,
  • obsługa kasy fiskalnej i terminali płatniczych,
  • udzielanie niezbędnych informacji nt. produktów, promocji i aktualnych akcji sklepu,
  • przyjmowanie reklamacji,
  • dbanie o czystość i ekspozycję sprzętów/modeli w dziale
Oczekiwania:
  • wykształcenie min. średnie,
  • otwartość na klienta,
  • komunikatywność,
  • kultura osobista,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym, sklep czynny od poniedziałku do niedzieli w godzinach 10-21
Oferta:
  • na początek umowę zlecenie,
  • po 3 miesiącach możliwość przejścia do sklepu na umowę o pracę,
  • wynagrodzenie 11 zł brutto/h + premia za wyniki sprzedażowe,
  • dodatkowy bonus dla pracowników: po 3 miesiącach pracy 40% zniżki na zakupy w sklepie,
  • dogodna lokalizacja i łatwy dojazd - sklep znajduje się w Centrum Handlowym Fashion House w Gdańsku

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 636.