Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Starszy/Młodszy specjalista ds. zakupów z j.niemieckim

Grafton Recruitment
dolnośląskie, relokacja do Krakowa
praca stacjonarna
2915 dni temu
Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 812)
Job location: relokacja do Krakowa
Nr ref.: 5-13-36631/PC
Grafton Recruitment zaprasza do wzięcia udziału w rekrutacji dla nowo powstającego oddziału międzynarodowej firmy w Krakowie na stanowisko:

Specjalisty ds. Zakupów z j.niemieckim

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:
  • Dostarczanie części zamiennych, narzędzi i surowców
  • Kontrola terminowości i jakości dostaw
  • Sprawdzanie zapasów pod kątem planowanych zamówień
  • Współpraca z dostawcami i centrami dystrybucji
Requirements:
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe, preferowane w zakresie Handlu lub Logistyki
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Dobrej znajomości języka angielskiego
  • Znajomość SAP
  • Zdolności komunikacyjne i umiejętność współpracy z zespołem
Benefits:
Możemy zaoferować:
  • Interesującą pracę w międzynarodowej firmie
  • Przyjemną atmosferę pracy
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”