Najnowsze oferty pracy

  • Senior Symfony Developer

    Polcode Sp. z o.o   Warszawa    praca zdalna
    specjalista mid / senior  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat   14 000 - 22 000 zł / mies. (w zal. od umowy)  rekrutacja online
    4 dni
    Get ready to: Apply your PHP 7+ knowledge to real-world enterprise software solutions; Have a meaningful impact on projects – analyze requirements, functional specifications, and recommend improvements; Bring innovation to the projects, refactor existing codebase to drive up code quality, and ease...
Zobacz więcej ofert pracy

Starszy Programista PHP

Klient portalu Praca.pl
Warszawa
praca stacjonarna
3469 dni temu

Ogłoszenie numer: 539136, z dnia 2014-11-07

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą informatyczną, zajmującą się tworzeniem i optymalizacją serwisów internetowych oraz aplikacji mobilnych.

W naszej firmie cenimy kreatywność i niestandardowe podejście do tworzenia oprogramowania.

Naszym największym kapitałem są ludzie, dlatego dbamy o wszechstronny rozwój naszego zespołu.

Aktualnie poszukujemy programistów, do obowiązków których należeć będzie między innymi budowa i rozwój serwisów opartych o WordPressa oraz autorskie rozwiązania pisane w PHP, jak również współpraca z naszymi specjalistami rozwijającymi aplikacje i mobilne serwisy internetowe.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • tworzenie nowych serwisów internetowych,
  • rozwój i optymalizacja istniejących platform webowych i aplikacji,
  • dbanie o jakość kodu i zgodność ze standardami obowiązującymi w firmie,
  • tworzenie dokumentacji technicznej niezbędnej w procesie rozwoju oprogramowania,
  • współpraca z developerami aplikacji mobilnych (iOS i Android),
  • koordynacja prac projektowych w grupie programistów,
  • inne prace projektowo-programistyczne.

Wymagania

  • minimum 3-letnie doświadczenie w rozwoju oprogramowania,
  • bardzo dobra znajomość języka PHP 5+,
  • znajomość bazy danych MySql i Javascript,
  • praktyczne doświadczenie w budowie dynamicznych stron WWW,
  • kreatywność, nieszablonowe myślenie, wyczucie estetyki i zaangażowanie,
  • praktyczna znajomość specyfiki różnych przeglądarek internetowych,
  • dobra znajomość zagadnień związanych z tworzeniem serwisów internetowych,
  • umiejętność pracy w zespole programistów,
  • dobra znajomości języka angielskiego.

Mile widziane:

  • dobra znajomość technologii: DHTML, CSS, XML,
  • znajomość zagadnień web usability i UX,
  • umiejętność tworzenia dokumentacji, komentowania kodu.

Oferujemy

  • elastyczne warunki zatrudnienia w młodym, prężnym zespole,
  • pracę w międzynarodowym środowisku, współtworzącym najwyższej klasy oprogramowanie,
  • szkolenia i możliwość zdobywania nowych umiejętności,
  • możliwość realizacji własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do doświadczenia i osiąganych wyników,
  • doskonałą atmosferę pracy, w młodym, przyjaznym i kreatywnym zespole specjalistów.