Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podkarpackie
Starszy Specjalista ds. Peoplesoft GL, AP, AM, EX, Lider zespołu

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.
podkarpackie, Kraków
praca stacjonarna
3231 dni temu
Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 812)
Job location: Kraków
Nr ref.: 6-11-33338/PC
Do międzynarodowego projektu globalnej firmy usługowej notowanej na giełdzie w Nowym Jorku poszukujemy obecnie osoby na stanowisko Starszego Specjalisty ds. Systemów Finansowych (Peoplesoft), która obejmie również funkcję Lidera lokalnego zespołu zajmującego się wsparciem i rozwojem systemów finansowych organizacji.

W zakres obowiązków osoby na tym stanowisku będzie wchodzić:
- wspieranie użytkowników końcowych i rozwiązywanie problemów
- koordynacja pracy kilkuosobowego zespołu zajmującego się wsparciem Peoplesoft (moduły GL, AP, EX, AM), delegowanie zadań, szkolenie, oceny okresowe
- usprawnianie procesów i procedur, tworzenie nowych funkcjonalności
- budowanie długofalowych relacji z globalnymi użytkownikami końcowymi, partnerami biznesowymi oraz dyrektorami finansowymi, kontrolerami
- transfer wiedzy i sprawdzonych rozwiązań z zagranicznych oddziałów (USA, GB)
- Change Management
- zbieranie i opracowywanie informacji od użytkowników
Requirements:
- min. 2,5 roku doświadczenia na stanowisku specjalisty ds. Peoplesoft w międzynarodowych strukturach ;
- praktyczna, ugruntowana wiedza z zakresu konfiguracji Peoplesoft i pokrewnych systemów obsługi finansowej (np. Cognos, Hyperion, FDM), wsparcia użytkowników, tworzenia zapytań, nowych funkcjonalności, rozwiązywania problemów w ramach systemu
- umiejętność dobrej organizacji pracy własnej jak i zespołu
- bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza Excel i Access;
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min B2)
- chęć podejmowania nowych wyzwań zawodowych, komunikatywność, umiejętność pracy w grupie oraz budowania relacji zarówno z użytkownikiem końcowym jak i z biznesem
- proaktywna postawa, nastawienie na rozwiązywanie problemów i tworzenie usprawnień
- wykształcenie wyższe w zakresie księgowości/finansów/rachunkowości będzie dodatkowym atutem
Benefits:
Dodatkowe składniki wynagrodzenia:
- konkurencyjne wynagrodzenie i stabilne warunki zatrudnienia
- odpowiedzialne, wyzwaniowe stanowisko
- pakiet benefitowy w tym karta Multisport, vouchery etc.
- prywatna opieka medyczna
- rozbudowana ścieżka kariery

Interesuje Cię ta oferta pracy? Prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.
Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".