Agencja pracy tymczasowej AP Uniapol Development Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową we Francji.

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 2150

Buduj z nami zgrany zespół i już dziś wyślij swoją aplikację – czekamy na Ciebie!

/ France

Wiertacz
(Pracownik tymczasowy)

Opis stanowiska:
  • Praca na pozycji wiertacza: przygotowanie i załadunek/rozładunek materiałów oraz ich transport,
  • Kontrola i dbanie o sprzęt ( agregaty prądotwórcze, kompresowe, pompa elektryczna, sita, pojemniki),
  • Czyszczenie i układanie narzędzi, oraz ich odtransportowanie do bazy,
  • Rozładunek i uporządkowanie narzędzi w bazie,
  • Praca w zmiennych warunkach atmosferycznych.
Czego oczekujemy od kandydata:
  • Bardzo dobra kondycja fizyczna,
  • Zdolności manualne,
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy, motywacja oraz odpowiedzialność na stanowisku pracy,
  • Mile widziane uprawnienie na prowadzenie przyczepy (BE) lub ciężarówki z przyczepą (EC),
  • Mile widziane uprawnienia na prowadzenie pojazdów budowlanych:
    • R372 wózek Manitou klasa 9,
    • R390 - pojazd z konstrukcją dźwigową,
  • Mile widziane spawanie łukiem elektrycznym w osłonie przepływu,
  • Umiejętności elektryczne,
  • Znajomość zasad bezpieczeństwa i higieny pracy (SST),
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.
Zapewniamy:
  • Pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przed wyjazdem,
  • Pracę od zaraz,
  • Umowę o pracę z wszystkimi jej profitami,
  • Kontakt z opiekunem w kraju,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość współpracy z nami przy dłuższych projektach.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr 133 poz.883) ".

Get to know the position: Robotnik Budowlany

Pracownik Robotnik Budowlany to osoba, która wykonuje wszelkie roboty remontowo – budowlane. Jest to jeden z najbardziej poszukiwanych pracowników. Do głównych obowiązków osoby tej należy, m.in.: wszelkie roboty ciesielskie, montażowe, rozbiórkowe, murowe, tynkowe. Pracownik Robotnik Budowlany powinien posiadać wykształcenie zawodowe ...

Attach files to the application

Profile not filledFill in

File size 15MB | .bmp, .doc, .docx, .gif, .gzip, .jpeg, .jpg, .odt, .pdf, .pjpeg, .png, .rar, .rtf, .tiff, .txt, .xls, .xlsx, .zip

Additional information (expandcollapse)

required fields

Sending

Drop the file in the filed to add it

Hiring on praca.pl