Najnowsze oferty pracy

  • Zastępca Dyrektora Hotelu

    Mercure Poznań Centrum   Poznań    praca stacjonarna
    menedżer / dyrektor  umowa o pracę  pełny etat
    3 dni
    Twoja misja Odpowiedzialny/na będziesz za działalność operacyjną hotelu w celu osiągnięcia założonych wyników ekonomiczno-finansowych oraz jakościowych. Będziesz liderem dla doświadczonego, wieloosobowego i kompetentnego zespołu, będąc wzorem do naśladowania, który zainspiruje...
Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor hotelu

Hotel Aubrecht Country SPA Resort
pomorskie, Koprzywnica, gm. Przechlewo
praca stacjonarna
3441 dni temu

położony w wyjątkowym, przyjemnym i malowniczym zakątku Kaszub,
nad Jeziorem Szczytno w miejscowości Koprzywnica

poszukuje kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Miejsce pracy: Koprzywnica, gm. Przechlewo

Opis stanowiska:
  • kompleksowe zarządzanie hotelem
  • dbałość o ustalone standardy i zapewnienie najwyższej jakości produktów i usług
  • stały nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem wszystkich działów hotelu
  • realizacja strategii sprzedażowej i marketingowej w celu osiągnięcia założonych celów ekonomicznych
  • organizacja pracy i zarządzanie zespołem pracowników
  • dbałość o stan techniczny i wartość zasobów hotelu
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe (preferowane w obszarze zarządzania, hotelarstwa lub turystyki)
  • minimum 2 letnie doświadczenie w samodzielnym zarządzaniu hotelem (obiekt minimum 3 gwiazdkowy)
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i zespołu
  • umiejętność kompleksowego zarządzania hotelem i kierowania zespołem
  • konsekwencja w działaniu oraz dążenie do osiągania wyznaczonych celów
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
  • ciekawą pracę z młodym zespołem
  • zarządzanie nowo otwartym hotelem o wysokim standardzie
  • dobre i stabilne warunki zatrudnienia

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).