Najnowsze oferty pracy

  • Grafik

    Medicover Sp. z o.o.   Warszawa    praca hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa na zastępstwo  pełny etat
    2 dni
    Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: Tworzenie key visuali do działań komunikacyjnych marki Medicover; Projektowanie materiałów marketingowych online (LP, mailingi, banery) Projektowanie materiałów marketingowych offline (m.in ulotki, katalogi, plakaty) Tworzenie spójnych...
Zobacz więcej ofert pracy

Fototechnik

SORTER SP. J.
Radom
praca stacjonarna
2710 dni temu

Ogłoszenie numer: 1439453, z dnia 2016-12-08

SORTER jest pierwszą firmą w Polsce produkującą elektroniczne maszyny do sortowania owoców. W związku z intensywnym rozwojem firmy poszukujemy specjalistów z doświadczeniem, charakteryzujących się bardzo dobrym przygotowaniem merytorycznym i umiejących pracować w zespole.

Fototechnik

Miejsce pracy: Radom

Opis stanowiska

  • dobieranie metod i materiałów do specyfiki rejestrowanego materiału,
  • fotografowanie przedmiotów, tworzenie fotograficznej dokumentacji w procesach przemysłowych
  • przygotowanie materiałów do zdjęć,
  • dobór odpowiedniego oświetlenia i urządzeń do rejestracji i wizualizacji obrazu

Wymagania

  • umiejętność rejestracji,  obróbki i wizualizacji obrazu
  • umiejętność posługiwania się terminologią z zakresie fotografii
  • umiejętność posługiwania się kamerami przemysłowymi i doboru odpowiedniej kamery CCD i kamery liniowej
  • zdolności manualne,
  • doświadczenie,
  • znajomość programów komputerowych do obróbki i zapisu obrazu, np. GIMP
  • umiejętność przygotowania odpowiedniego otoczenia dla fotografowanego materiału

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie
  • niezbędne narzędzia pracy.
  • umowę o pracę