Zobacz więcej ofert pracy

Fryzjer / Fryzjerka

Headhunters
Gdańsk
praca stacjonarna
2636 dni temu

Headhunters Sp. z o.o. (certyfikat nr 10079 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia), działająca na rynku polskim i zagranicznym, dla swojego Klienta, poszukuje odpowiedniej osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk
Obowiązki:
  • Strzyżenie damskie/ męskie
  • Koloryzacje włosów
  • Umiejętność tworzenia upięć okolicznościowych będzie dodatkowym atutem
Wymagania:
  • Wykształcenie zawodowe/ kurs zawodowy
  • Doświadczenie zawodowe minimum 1 rok
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Uczciwość, rzetelność i sumienność
  • Dobra organizacja pracy
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (zależne od posiadanych umiejętności)
  • Pracę w trybie zmianowym: 9:00-17:00 lub 12:00-20:00
  • Szkolenia dopasowane do indywidualnych potrzeb
  • Premie uznaniowe
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Możliwość rozwoju
Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Dz. U. z 1997 nr 133 poz. 883).