Najnowsze oferty pracy

  • Koordynator / Koordynatorka Rozwoju Marek

    Lotte Wedel Sp. z o.o.   Warszawa    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    3 dni
    POZNAJ WYJĄTKOWE SKŁADNIKI SWOJEJ PRZYSZŁEJ PRACY. To będą Twoje zadania: współpraca z agencjami reklamowymi w zakresie kreacji i produkcji materiałów POS; rekomendowanie planów i wdrażanie optymalnych narzędzi rozwoju dla poszczególnych marek; monitorowanie wyników osiąganych przez...
Zobacz więcej ofert pracy

Junior Brand Manager

Prymat Sp. z o.o.
Kraków
praca stacjonarna
2555 dni temu

Prymat Spółka z o.o. z Jastrzębia Zdroju, właściciel m.in. takich marek jak:

KUCHAREK, PRYMAT poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Zadania:
  • Współudział w kreowaniu strategii marketingowej dla jednej z wiodących marek
    w Polsce i zagranicą

  • Współpraca z agencjami reklamowymi oraz firmami zajmującymi się badaniami rynku

  • Nadzór nad realizacją kampanii reklamowych

  • Koordynowanie realizacji założonych celów marketingowych

  • Analizowanie wyników badań

Wymagania:
  • Wyższe wykształcenie kierunkowe (preferowany kierunek: Zarządzanie i Marketing)

  • 2 lata doświadczenia w dziale marketingu lub w agencji reklamowej

  • Mile widziane doświadczenie w branży FMCG poparte wymiernymi sukcesami

  • Praktyczna wiedza z zakresu ATL i BTL

  • Bardzo dobra organizacja pracy połączona ze zdolnością do prowadzenia kilku projektów jednocześnie

  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne i umiejętność wyciągania trafnych wniosków

  • Dobra znajomość języka angielskiego (znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem)

  • Znajomość środowiska MS Office

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę

  • Konkurencyjne wynagrodzenie połączone z wynikami pracy

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym i młodym zespole

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).