Zobacz więcej ofert pracy

Marketing Manager

Olimp Laboratories Sp. z o.o.
podkarpackie, Nagawczyna k. Dębicy
praca stacjonarna
2746 dni temu

Jesteśmy jednym z czołowych producentów preparatów dietetycznych i suplementów diety na rynku polskim i europejskim. Dbamy o ciągły rozwój i doskonalenie naszych działań. Jednym z najważniejszych narzędzi naszego zarządzania jest odpowiednia polityka kadrowa. Staramy się zapewnić naszym pracownikom bardzo dobre warunki pracy i możliwość osobistego rozwoju.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Nagawczyna k. Dębicy
Kluczowe obowiązki:
  • Współtworzenie i realizacja strategii marketingowej
  • Prowadzenie prezentacji
  • Planowanie i organizacja akcji marketingowych oraz analiza ich efektywności ,
  • Współpraca przy tworzeniu kampanii reklamowych
  • Monitorowanie i analiza rynku branżowego w zakresie produktów, nowości i oczekiwań klientów
  • Kształtowanie i promowanie wizerunku firmy
Wymagania :
  • Min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wiedza i doświadczenie w zakresie suplementacji w sporcie , dietetyki, oraz zainteresowania w tym zakresie
  • Praktyczna znajomość narzędzi PR i marketingu
  • Dobra znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość innych języków
  • Mile widziane wykształcenie wyższe w zakresie : dietetyki, handlu , marketingu, PR i reklamy
  • Dodatkowy atut: Prawo jazdy kat. B
Osobowość i predyspozycje kandydatów:
  • Innowacyjność i kreatywność w działaniu
  • Pasja i zaangażowanie
  • Chęć do poznawania nowych ludzi i podejmowania nowych wyzwań
  • Umiejętność planowania oraz bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • Wysoka kultura osobista
  • Wysoka motywacja i nastawienie na realizacje celów
  • Obowiązkowość i dyspozycyjność
  • Samodzielność i wysokie zdolności organizacyjne - umiejętność prowadzenia projektów
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia , powierzonych obowiązków i osiąganych wyników
  • Możliwość samodzielnego realizowania zadań
  • Szkolenia i rozwój
  • Narzędzia pracy niezbędne na danym stanowisku
  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i międzynarodowym