Najnowsze oferty pracy

  • Murarz / Pracownik ogólnobudowlany

    DESTYLATOR   dolnośląskie    praca zdalna
    siedziba firmy: Francja
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    14 godz.
    Umiejętności w branży budowlanej mile widzane umiejętności murowania, szalunki-zbrojenie; Wymagane doświadczenie; Mile widziane doświadczenie na terenie Francji; Gotowość do wyjazdu
  • Murarz

    Peab Sp. z o.o   dolnośląskie
    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Szwecja
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    2 dni
    Zadania: Wykonywanie prac murarskich, budowa mieszkań
  • Pomocnik Budowlany

    JKS A/S   dolnośląskie    praca zdalna
    siedziba firmy: Dania
    pracownik fizyczny  umowa agencyjna  pełny etat / tymczasowa/dodatkowa  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    10 dni
    Biuro pośrednictwa pracy JKS A/S poszukuje doświadczonego fasadowca / murarza / pomocnika murarza do pracy przy projekcie na wyspie Zelandia, gdzie będzie konieczne naprawianie błędów na domach jednorodzinnych.
Zobacz więcej ofert pracy

Murarz

Zeitmann Żeńczuk Michura sp.j.
Wrocław
praca stacjonarna
2914 dni temu

Ogłoszenie numer: 1083965, z dnia 2016-05-13

Firma Zeitmann jest młodą firmą, opartą na wieloletnim doświadczeniu jej założycieli i pracowników, co jest gwarantem wysokiej jakości świadczonych usług. Naszym celem jest dobór na tyle właściwego personelu, by osiągnąć zadowolenie zarówno wśród klientów, jak i pracowników. Specjalizujemy się w rekrutacji niewykwalifikowanych, jak i wykwalifikowanych pracowników i posiadamy stałe i aktualne oferty pracy w Niemczech, Norwegii i Austrii.

Obecnie dla naszego niemieckiego klienta firmy z branży budowlanej poszukujemy zmotywowanych pracowników na stanowisko:

Murarz

Miejsce pracy: Wrocław

Nr Ref.: 226643_002

Opis stanowiska

- Wykonywanie ścian w aktualnie stosowanych technologiach,
- Podstawowe wykończenia tynkowe.

Wymagania

- Gotowość do szybkiego rozpoczęcia pracy,
- Wykształcenie kierunkowe,
- Minimum rok udokumentowanego doświadczenia w pracy jako murarz,
- Dobra / komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
- Czynne prawo jazdy kat. B
- Gotowość do wyjazdu do Niemiec własnym samochodem.

Oferujemy

- Pełną pomoc w organizacji wyjazdu,
- Umowę o pracę na warunkach niemieckich,
- Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek,
- Zakwaterowanie zapewnia pracodawca,
- Pomoc przy otrzymaniu „Kindergeld”
- Atrakcyjne wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 12 661 64 00 lub o aplikację drogą elektroniczną (załączając CV oraz posiadane uprawnienia)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Zeitmann Sp.j. ul. Walerego Sławka 3, 30-633 Kraków. Numer Agencji Zatrudnienia 9212.