Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Czechy
Operator Logistyczny (Operator wózka widłowego)

InterKadra Sp. z o.o.
Czechy, Fabryka Skody Kvasiny
praca stacjonarna
2909 dni temu

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej,
Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą,
wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta – jednego z producentów części wbranży motoryzacyjnej - poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Fabryka Skody Kvasiny
Nr ref.: OPL/0516/CZ
Zadania:

•             Praca nalinii produkcyjnej w renomowanej firmie Czeskiej

•             Przygotowaniei wysyłka małych produktów, towarów i komponentów w małych klatkach

•             Logistykadla firm (VZV) na stanowiskach pracy kierowcy i operacjach fabrycznych

Wymagania:

•             Doświadczeniew pracy w firmie produkcyjnej, na liniach montażowych

•             Uprawnieniana wózki widłowe (możliwość przeprowadzenia szkolenia przez pracodawcę)

•             Podstawowaznajomość języka czeskiego będzie dodatkowym atutem

•             Doświadczeniew branży motoryzacyjnej mile widziane

•             Sumiennośći zaangażowanie w powierzone obowiązki

•             Gotowośćdo podjęcia pracy fizycznej

•             Milewidziane pary

•             Prawojazdy Kat.B

Oferujemy:

•             Stabilnewarunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

•             Ubezpieczenieod pierwszego dnia pracy

•             Atrakcyjnąstawkę godzinową + łatwo osiągalne premie

•             Zorganizowanieoraz dofinansowanie do zakwaterowania

•             Inneatrakcyjne dodatki finansowe i pozapłacowe

•             2-3zmianowy system pracy

•             Możliwośćnadgodzin