Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Bielsko-Biała
Operator maszyn CNC

InterKadra Sp. z o.o.
Bielsko-Biała
praca stacjonarna
3265 dni temu

InterKadra to działająca na rynku europejskim Agencja Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do KRAZ pod numerem 3372.

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Nr Ref.: O/BB

Zadania
  • dłutowanie elementów mechanicznych na nowoczesnej dłutownicy CNC
Wymagania:
  • absolwent szkoły zawodowej lub technikum mechanicznego -mechanik, ślusarz
  • zaangażowanie oraz chęć do pracy
  • dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym
  • znajomość podstawowych przyrządów oraz technik pomiarowych
  • umiejętność odczytu rysunku technicznego
  • doświadczenie przy obsłudze maszyn CNC będzie dodatkowym atutem
  • mile widziane uprawnienia do obsługi maszyn CNC
  • dla osób bez doświadczenia - Klient oferuje przeszkolenie!
Oferujemy:
  • pracę od zaraz za pośrednictwem APT Interkadra
  • umowę o pracę tymczasową
  • pełny etat
  • stawkę miesięczną i premie uznaniowe
  • możliwość zdobycia doświadczenia i nawiązania długotrwałej współpracy
W przesłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dn.29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883)