Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. roszczeń robót budowlanych

    Mosty Łódź S.A.   Łódź    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    Zakres obowiązków: prowadzenie korespondencji kontraktowej z zamawiającym i podwykonawcami, w tym ewentualnie w oparciu o warunki FIDIC, współpraca z kierownictwem budowy w zakresie formułowania roszczeń, udział w spotkaniach z zamawiającym, nadzorem inwestorskim i podwykonawcami.
Zobacz więcej ofert pracy

Pracownik Działu Roszczeń

SGS Polska Sp. z o.o.
Biała Podlaska
praca stacjonarna
3189 dni temu

SGS jest światowym liderem w dziedzinie inspekcji, weryfikacji, testowania i certyfikacji. SGS jest firmą uznaną za wzór jakości i najwyższych standardów zawodowych. Zatrudnia ponad 80.000 pracowników w sieci ponad 1.650 oddziałów i akredytowanych laboratoriów na całym świecie.

W związku z ciągłym rozwojem usług oraz zespołu TransitNet, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Biała Podlaska

Obowiązki:
  • współpraca z Urzędem Celnym, Agencjami Celnymi i Spedytorami

  • obsługa dokumentacji dotyczącej roszczeń i reklamacji celnych

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe, mile widziane wykształcenie o profilu transport, spedycja i/lub logistyka

  • mile widziane doświadczenie zawodowe we współpracy z administracją celną

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • wielozadaniowość i umiejętność wyznaczania priorytetów i skutecznego działania pod presją czasu

  • dobra znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:
  • pracę na pełen etat w strukturze stabilnej międzynarodowej firmy będącej liderem na rynku światowym

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz bogaty pakiet socjalny, prywatną opiekę medyczną

  • przyjazną atmosferę pracy

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych