Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Przedstawiciel Handlowy

AIDA SPÓŁKA Z O.O.
mazowieckie, warmińsko-mazurskie / podlaskie
praca stacjonarna
3265 dni temu

Ogłoszenie numer: 704759, z dnia 2015-05-29

Renomowana firma z wieloletnią, ugruntowaną pozycją na rynku materiałów budowlanych poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie, warmińsko-mazurskie / podlaskie

Opis stanowiska

  • prowadzenie aktywnej polityki sprzedaży w regione: woj. podlaskie, warmińsko-mazurskie, mazowieckie
  • dbałość o dobre relacje biznesowe i interpersonalne z klientami firmy
  • osobiste monitorowanie rynku materiałów budowlanych w regionie
  • pozyskiwanie nowych klientów, przygotowywanie ofert, zawieranie umów
  • realizacja planów sprzedaży i raportowanie bieżących wyników
  • weryfikacja wiarygodności płatniczej klientów i monitorowanie płatności

Wymagania

  • doświadczenie i znajomość branży materiałów budowlanych w regione
  • minimum 2 lata pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego lub specjalisty d.s. sprzedaży
  • znajomość sposobów i umiejętność poszukiwania i pozyskiwania nowych kontaktów handlowych
  • otwartość i łatwość w nawiązywaniu nowych kontaktów handlowych
  • nastawienie na osiąganie wyników i wynagrodzenie proporcjonalne do wyników sprzedaży
  • dyspozycyjność, wysoka samoorganizacja i umiejętność efektywnego zarządzania własnym czasem pracy,
  • posiadanie prawa jazdy kat. B i doświadczenie w kierowaniu samochodem osobowym.
  • znajomość  MS Office, umiejętność efektywnej pracy w Internecie.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie działającej w branży budowlanej
  • narzędzia niezbędne do pracy: telefon, laptop, samochód
  • wysokie wynagrodzenie pozostające w ścisłej relacji z wynikami
  • możliwość awansu w pionie dyrektora handlowego