Najnowsze oferty pracy

  • Dyrektor sprzedaży i marketingu – projekt greenfield

    ManpowerGroup   Brzeg    praca stacjonarna
    dyrektor  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    6 dni
    Zadania: Pozyskiwanie i budowanie relacji z klientami z branży automotive (elementy do silników elektrycznych i hybrydowych) Opracowanie i wdrożenie kompleksowych strategii sprzedaży i marketingu zgodnie z celami strategicznymi firmy; Analiza trendów rynkowych, konkurencji oraz potrzeb...
Zobacz więcej ofert pracy

Strategy Manager

DOMINIUM S.A.
mazowieckie, Warszawa - Saska Kępa
praca stacjonarna
3233 dni temu

Jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się sieci
gastronomicznych w Europie Środkowej. Firma o całkowicie
polskim kapitale posiada w tej chwili 70 restauracji
z bogatym menu dań włoskich.

Obecnie do naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa - Saska Kępa

Opis stanowiska:
  • Stałe poszukiwanie oraz wdrażanie nowych rozwiązań przyczyniających się do budowania wizerunku marki
  • Opracowywanie oraz koordynacja kampanii marketingowych i działań wspierających sprzedaż wraz z kontrolą efektów
  • Udział w tworzeniu oraz wprowadzaniu do oferty nowych produktów
  • Analiza tendencji rynkowych oraz kontrola satysfakcji klientów
  • Planowanie i realizacja działań marketingowych wg zdefiniowanych grup docelowych,
  • Kontrola wpływu działań marketingowych na statystyki sprzedaży spółki
  • Kontakty i współpraca z dostawcami i Klientami zewnętrznymi
  • Tworzenie raportów oraz prezentacji podsumowujących wyniki działań marketingowych na potrzeby Zarządu
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe (kierunki: zarządzanie/ marketing /PR)
  • 5 lat doświadczenia na samodzielnym stanowisku w dziale marketingu lub agencji
  • Doświadczenie w tworzeniu strategii marketingowej
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Orientacja na rozwój zawodowy
  • Entuzjazm i otwartość w kontaktach z klientami firmy
  • Umiejętność organizacji czasu pracy
  • Znajomość rynku gastronomicznego będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność analizy danych, tworzenie na ich podstawie raportów i prezentacji
  • Aktywne poszukiwanie nowych możliwości dotarcia do grup docelowych (eventy, stowarzyszenia branżowe, uczelnie wyższe, internet i in.)
  • Wsparcie w opracowywaniu materiałów marketingowych oraz kampanii
Oferujemy:
  • Możliwość współtworzenia oraz udziału w rozwoju marki na rynku
  • Pracę w kreatywnym, ambitnym i dynamicznym zespole
  • Przyjazne miejsce pracy w firmie o rozpoznawalnej marce i wysokiej pozycji rynkowej
  • Pracę pełną wyzwań i ciekawych projektów
  • Atrakcyjną lokalizację biura
  • Pakiet świadczeń dodatkowych ( opieka medyczna, pakiety zajęć sportowo– rekreacyjnych itp.)
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.".