Najnowsze oferty pracy

  • Operator maszyn (galwanizacja metali)

    BERGMAN Deutschland GmbH   pomorskie
    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Niemcy
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   9 300 - 10 300 zł brutto/mies.  rekrutacja online
    19 godz.
    Zadania: Obsługa maszyn produkcyjnych do galwanizacji metali; Przygotowywanie i zasilanie urządzeń w półprodukty; Kontrola jakości i zapewnienie ciągłości procesu produkcyjnego; Wykonywanie prac konserwacyjnych i kontrolnych na maszynach; Kontrola zużycia metali szlachetnych i optymalizacja procesu;
Zobacz więcej ofert pracy

Technik Galwanizerni

Federal-Mogul Bimet S.A.
Gdańsk
praca stacjonarna
2341 dni temu

Producent precyzyjnych łożysk ślizgowych, wchodzący w skład międzynarodowej korporacji, która jest wiodącym dostawcą dla światowej branży motoryzacyjnej, pilnie poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • wsparcie technologa galwanizerni w kontroli parametrów procesowych,
  • sporządzanie roztworów i kąpieli galwanizerskich,
  • przeprowadzanie regeneracji i regulacja parametrów kąpieli,
  • obsługa urządzeń procesowych.
Wymagania:
  • wykształcenie średnie techniczne – absolwent specjalności technik chemik lub pokrewne, doświadczenie niewymagane,
  • bardzo dobry stan zdrowia,
  • zdyscyplinowanie, opanowanie, sumienność,
  • gotowość do pracy zmianowej.
Oferujemy:
  • bardzo dobre warunki bhp i czyste środowisko pracy,
  • dodatki do wynagrodzenia za pracę w systemie zmianowym,
  • umowę o pracę na pełen etat początkowo przez agencję pracy tymczasowej,
  • możliwość zatrudnienia przez FM Bimet na stałe przy spełnieniu dodatkowych warunków,
  • bardzo dobra lokalizacja przy SKM i dogodny dojazd,
  • pracę w systemie 3-zmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00),
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i podniesienia kwalifikacji zawodowych,
  • przyjazną atmosferę pracy w doświadczonym zespole,
  • wynagrodzenie ok. 2-4 tys. zł brutto wraz z dodatkami,
  • miesięczną premię w wysokości ok. 20% i płatne nadgodziny.