Najnowsze oferty pracy

  • English Translator

    Stecol Corporation Sp. z o.o. Oddział w Polsce   Białystok    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  część etatu  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Outline of responsibilities: translating documentation from various fields, e.g.: railway construction, civil engineering, road construction, hydraulics, power engineering, law, correspondence, etc. interpreting at meetings, negotiations with our business partners cooperating closely with internal...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Tłumacz Małopolskie
Tłumacz opracowań technicznych

Teamtechnik Production Technology Sp. z o.o.
małopolskie, Kraków / Skawina
praca stacjonarna
2932 dni temu

Ogłoszenie numer: 1064041, z dnia 2016-04-29

Grupa teamtechnik z centralą w Niemczech jest jedną z wiodących firm na rynku światowym w zakresie projektowania i budowy linii montażowych i testujących dla branży motoryzacyjnej, medycznej i solarnej. Obecne zatrudnienie wynosi 900 osób na świecie, w tym 160 osób w Polsce.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy w Polsce i na świecie, obecnie poszukujemy osoby do Działu Sprzedaży na stanowisko:

Miejsce pracy: małopolskie, Kraków / Skawina

Opis stanowiska

  • Tłumaczenie dokumentów technicznych z języka polskiego na język niemiecki i angielski.

Wymagania

  • Biegła znajomość języka niemieckiego i angielskiego, preferowana znajomość języka technicznego,
  • Wykształcenie: preferowane techniczne,
  • Znajomość branży technicznej i motoryzacyjnej w Polsce i na świecie,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Wysoki poziom kultury osobistej,
  • Predyspozycje: komunikatywność, odpowiedzialność, zaangażowanie, terminowość.

Oferujemy

Warunki pracy:

  • Miejsce pracy - Kraków (Skawina), Polska,
  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Praca w zespole międzynarodowym (Polska, Niemcy, USA, Chiny, Francja),
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego w zakresie nowoczesnych technologii w przemyśle,
  • Udział w szkoleniach interpersonalnych (miękkich i specjalistycznych).