Zobacz więcej ofert pracy

Współpracownik Zespołu Płac

Generali Polska
Warszawa
praca stacjonarna
2272 dni temu

Generali Polska jest częścią Grupy Generali, jednej z największych grup
finansowo-ubezpieczeniowych obecnej w ponad 60 krajach na całym świecie.
Zatrudniamy ponad 1 400 Pracowników i obsługujemy ponad 3 mln Klientów.
Doceniamy naszych Pracowników oraz dbamy o ich rozwój. Każdego dnia
wspólnie tworzymy przyjazne miejsce pracy.

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: REF/1801/920/1815
Zakres obowiązków
  • pomoc przy wysyłce PIT za 2017 r.
Oczekujemy
  • samodzielności, dokładności i rzetelności;
  • dobrej znajomości programu Ms Excel.
Oferujemy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie w pełnym wymiarze czasu pracy (od połowy stycznia do końca lutego);
  • wsparcie ze strony doświadczonego zespołu.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182).