Najnowsze oferty pracy

  • Magazynier / Serwisant opon

    OPOLTRANS Spółka z o.o.   Nowa Biała (pow. płocki, gm. Stara Biała), k. Płocka    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  kontrakt B2B  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Opis stanowiska: Montaż i wymiana ogumienia; Wymiana oleju; Drobne naprawy serwisowe; Prace magazynowe (przyjmowanie - wydawanie towarów, praca ze skanerem) Dbałość o prawidłowy obieg dokumentacji magazynowej;
  • Mechanik serwisu ogumienia

    Transbud Nowa Huta S.A.   Kraków, ul. Ujastek 11    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   6 500 - 8 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    Oczekujemy: Doświadczenia w naprawie i wymianie ogumienia. Mile widziana znajomość mechaniki i podstawy elektryki samochodowej;
Zobacz więcej ofert pracy

Wulkanizator / Mechanik

FHU IMPOLEX BEST TYRES
Raszyn
praca stacjonarna
2744 dni temu

Ogłoszenie numer: 1340344, z dnia 2016-10-21

Zajmujemy się wymianą, naprawą ogumienia, prostowaniem felg, ustawianiem geometrii kół, napełnianiem klimatyzacji.

Miejsce pracy: Raszyn

Opis stanowiska

  • Szukamy pracownika do warsztatu, serwisu opon.
  • Możliwość przyuczenia do zawodu.
  • Możliwość szkoleń w zakresie wymiany opon,ustawiania geometrii zawieszeń i innych.

Wymagania

  • Wykształcenie średnie - preferowane techniczne,
  • Znajomość technologii napraw,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Znajomość urządzeń do geometrii i obsługi klimatyzacji,
  • Mile widziane umiejętności z zakresu mechaniki samochodowej,
  • Uczciwość,
  • Odpowiedzialność,
  • Rzetelność i fachowość,
  • Punktualność.

Oferujemy

  • Stabilną i ciekawą pracę w młodym  zespole,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w prężnie rozwijającej się firmie,
  • Umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku i wieloletnim doświadczeniu,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania,
  • Bardzo dobre warunki pracy w nowoczesnym serwisie,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń oraz możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • Pracę na stałe.

Wynagrodzenie

Od 2000 do 3000 PLN