Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

dziś

Energetyka / Elektronika

wielkopolskie, Poznań

wczoraj

Budownictwo / Geodezja, Energetyka / Elektronika

wczoraj

Polecamy

2016-08-29

Energetyka / Elektronika, Przemysł / Produkcja

wielkopolskie, Kórnik k. Poznania

Energetyk- Ogłoszenie archiwalne

Praca Serwis Personalny Sp. z o.o. / Energetyka / Elektronika / Przemysł / Produkcja / Serwis / Technika / Montaż / wielkopolskie / Poznań

Prosimy nie odpowiadać na poniższe ogłoszenie, gdyż z całą pewnością nie jest ono aktualne. Przedstawiamy je tutaj, aby ułatwić Państwu zapoznanie się z profilem danego pracodawcy.

Ogłoszenie numer: 1033840, z dnia 2016-03-24

Serwis Personalny Sp. z o.o. (nr ref. 1428/1) dla swojego Klienta – dużej firmy produkcyjnej zlokalizowanej w Poznaniu - poszukuje osoby na stanowisko:

Energetyk

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Nr Ref.: ENE/16/POZ

Opis stanowiska

  • Obsługa wymierników cieplnych, instalacji parowych, centralnego ogrzewania
  • Naprawa instalacji sanitarnych, sprężonego powietrza, centralnego ogrzewania
  • Obsługa instalacji sanitarnej na terenie całego zakładu pracy

Wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku instalatora urządzeń sanitarnych, CO, sprężonego powietrza – warunek konieczny (inne umiejętności – do przyuczenia)
  • Umiejętność obsługi urządzeń energetycznych, takich jak sprężarki, pompy itp.
  • Odpowiedzialność
  • Rzetelność

Oferujemy

  • Pracę na cały etat od poniedziałku do piątku w godz. 07:00-15:00
  • Możliwość rozwoju
  • Miłą atmosferę prac