Energetyk
pl / en
Jesteś tutaj:  Strona Główna » Energetyk

Poznaj stanowisko:
Energetyk

Energetyk, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest specjalistą w zakresie pozyskiwania i wykorzystywania różnorodnych rodzajów energii. W zależności od tegoż rodzaju wyróżnia się termoenergetyków, wyspecjalizowanych w energii cieplnej, hydroenergetyków zajmujących się energią wodną, aeroenergetyków (energia pozyskiwana przy pomocy wiatru), energetyków jądrowych, oraz najczęściej ...

czytaj więcej: Energetyk

Praca Energetyk

Energetyk - Ogłoszenie archiwalne

Praca Eko-Okna Sp z o.o. / Energetyka / Elektronika / śląskie / Kornice

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?

EKO - OKNA S.A.

Polski producent okien i drzwi z PVC i aluminium

Energetyk
Miejsce pracy: Kornice

Kluczowe obowiązki:

  • stworzenie działu od podstaw
  • dbałość i nadzór nad prawidłowym zasilaniem fabryki we wszystkie media: energia elektryczna, gaz, woda,
  • prowadzenie eksploatacji i utrzymanie ruchu instalacji oraz urządzeń energetycznych, instalacji sprężonego powietrza oraz urządzeń energetycznych, systemów klimatyzacji, oczyszczalni ścieków
  • nadzór i kontrola nad serwisowaniem i konserwacją w/w instalacji i systemów
  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji w wyznaczonym obszarze zadań i odpowiedzialności

Wymagania:

  • wykształcenie średnie - technik elektryk, energetyk lub pokrewne (preferowane wyższe techniczne)
  • uprawnienia energetyczne dozorowe i eksploatacyjne G1 (powyżej 1kV), G2, G3
  • doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • pracę w spółce o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę – po roku pracy istnieje możliwość zatrudnienia na czas nieokreślony
  • pracę w miłej atmosferze
  • atrakcyjne wynagrodzenie
 dodaj do ulubionych  drukuj ofertę  ustaw powiadomienia  RSS