Najnowsze oferty pracy

  • Programista aplikacji mobilnych .NET MAUI

    Mergesoft sp. z o.o.   Poznań    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   9 000 - 14 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Zakres obowiązków: opracowywanie i implementacja logiki aplikacji mobilnych w zakresie odbierania i prezentowania danych oraz obsługi formularzy wprowadzania i edycji danych, implementacja widoków biznesowych aplikacji mobilnych zgodnie z dostarczonymi projektami graficznymi, implementacja...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podkarpackie Programista iOS Podkarpackie
English speaking iOS Developer

Pearson Frank International
podkarpackie
praca stacjonarna
2424 dni temu

Pearson Frank International Ltd is the global leader in Java / PHP / iOS/ Android recruitment, advertising more JAVA & PHP / iOS/ Android jobs than any other agency. We deal with both Digital Agencies & End Users globally and we have never had more live development jobs for Java/ PHP / iOS/ Android professionals. By specialising solely in placing candidates in the Java/ PHP / iOS/ Android market I have built relationships with most of the key employers.

Pearson Frank International Ltd is acting as an Employment Agency in relation to this vacancy.

For an important multinational, I am currently looking for an English speaking iOS Developer to join their mobile development team based in Manchester. You will work with a talented and enthusiastic team building new products and features using cutting edge technologies. You will join an international team with an exciting work environment where everyone’s voiced is valued.

Requirements:

  • Previous iOS development experience
  • Advanced English
  • Agile environment experience
  • Motivation
  • Willingness to relocate

We offer among others:

  • Competitive basic salary with a great benefit package
  • Stability
  • Challenging projects
  • Being a part of an international team
  • Great work atmosphere