Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. wdrożeń

    Asseco Data Systems S.A.   Szczecin, ul. Królowej Korony Polskiej 21    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    3 dni
    Zadania: wdrażanie i wspieranie kluczowych klientów we wdrożeniach wszystkich komponentów z portfolio Certum (wdrożenia On-Premises i w formule SaaS).
  • Specjalista ds. utrzymania i rozwoju SAP ISU

    PGE Systemy   Warszawa, ul. Sienna 39    praca hybrydowa   dziś wygasa
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    15 dni
    Zakres obowiązków Utrzymanie i rozwój systemu SAP ISU Obsługa incydentów oraz zgłoszeń od użytkowników Przeprowadzanie analiz biznesowych oraz wymagań funkcjonalnych dla wdrażanych rozwiązań Uzgadnianie rozwiązań z właścicielami biznesowymi w zakresie zmian funkcjonalności...
Zobacz więcej ofert pracy

ERP Internal Consultant

AUDIT Doradztwo Personalne
Świebodzin
praca stacjonarna
2611 dni temu

For one of our clients AUDIT Doradztwo Personalne sp. z o.o.  is looking for the candidates interested in the job offerERP internal consultant

Miejsce pracy: Świebodzin

SCOPE OF RESPONSIBILITIES:

  • Implementation of ERP system in Poland and few more European countries (maliny supply chain)
  • Project management
  • Improvement of existing processes and systems
  • Creating solution designs to meet business expectations and business requirements
  • Training employees and helping them to develop needed skills
  • Motivating employees

REQUIREMENTS:

  • Experience on similar position in production company
  • English-advanced
  • Easiness in operating  ERP/M3 Lawson system; analysis of needs and solutions; administration; user support
  • Comunnication skills
  • Ability and desire to learn new technologies
  • Self-motivated, ability to manage projects, good time-management, desire to achieve goals