Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Zachodniopomorskie
ERP Support Leader/BPCS – Global IT Start-Up

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.
zachodniopomorskie, POZNAŃ
praca stacjonarna
3172 dni temu
Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 812)
Job location: POZNAŃ
Nr ref.: 2-10-33326/PC
Moim Klientem jest organizacja o zasięgu globalnym, która prowadzi operacje również na rynku polskim. W związku z bardzo efektywnym rozwojem swojej działalności w Polsce, firm zdecydowała się na budowę w Poznaniu Centrum IT świadczącego usługi głównie na potrzeby lokalizacji europejskich.

W związku z tą nową inwestycją poszukujemy pełnego pozytywnego drive'u ERP Support Lidera, który jako najbardziej doświadczona osoba w zespole ERP Support, będzie odpowiedzialny za wsparcie aplikacji ERP (BPCS) na poziomie globalnym, jak również pełnienie roli mentora będąc zaangażowanym w koordynację incydentów i service request'ów.

Lokalizacja: Poznań

Główne zadania:
- Wsparcie aplikacji na poziomie drugiej linii w celu zapewnienia maksymalnego poziomu dostępności aplikacji dla użytkowników końcowych
- Bliska współpraca z zespołem utrzymaniowym, analitykami biznesowymi i kluczowymi Project Managerami na terenie Europy w celu zapewniania otwartej komunikacji odnoście zmian przeprowadzanych w systemie
- Eskalowanie incydentów do trzeciej linii wsparcia
- Pełnienie roli mentora dla młodszych stażem współpracowników, rozwiązywanie bardziej kompleksowych problemów
- Odpowiedzialność za utrzymanie wysokiej jakości usług w zakresie wsparcia ERP – uczestniczenie w ulepszaniu procesu, aktualizowanie procedur i polityk, analiza ticketów i sugerowanie rozwiązania dla powtarzających się incydentów
Requirements:
- Preferowane wykształcenie wyższe na kierunku IT lub biznesowym
- Doświadczenie w pracy z systemem BPCS, ogólne zrozumienie systemów ERP (minimum 4 lata)
- Bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych System-I, Microsoft oraz DB2
- Znajomość cyklu życia aplikacji oraz procesu zarządzania zmianą
- Znajomość standardów ITIL – mile widziany certyfikat, co najmniej na poziomie Foundation
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
- Umiejętność pracy w wysoko międzynarodowym środowisku, zarówno w zespołach lokalnych, jak i rozproszonych
- Wysokie umiejętność komunikacyjne i chęć współpracy również ze stroną biznesu
- Umiejętności analityczne i procesowe
- Otwartość na podróże w wymiarze do 10%
Benefits:
Dodatkowe składniki wynagrodzenia:
- Umowa o pracę
- Atrakcyjne warunki zatrudnienia i pakiet benefitowy
- Możliwość dołączenia do nowej globalnej inwestycji IT i wkładu w jej dalszy rozwój

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV w języku ANGIELSKIM wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".