Najnowsze oferty pracy

  • Murarz / Pracownik ogólnobudowlany

    DESTYLATOR   małopolskie    praca zdalna
    siedziba firmy: Francja
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Umiejętności w branży budowlanej mile widzane umiejętności murowania, szalunki-zbrojenie; Wymagane doświadczenie; Mile widziane doświadczenie na terenie Francji; Gotowość do wyjazdu
  • Pracownik budowlany (Murarz / Cieśla Szalunkowy)

    PEMSA   małopolskie
    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Szwajcaria
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   20 000 - 25 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Anforderungen: Kommunikative Deutsch- oder Französischkenntnisse (erforderlich) Führerschein der Kategorie B und ein eigenes Auto; Erfahrung in der Branche min 2 Jahre; Arbeitskleidung + Sicherheitsschuhe auf Seite des Arbeitsnehmers;
Zobacz więcej ofert pracy

Fizjoterapeuta

TIMLER ZEBiP inż. Mieczysław Timler
Nowy Sącz
specjalista (mid)
praca stacjonarna
294 dni temu

FIRMA TIMLER Zakład Elektrotechniki Budowlanej i Przemysłowej inż.el. Mieczysław TIMLER z siedzibą w Nowym Sączu

  • tradycja od ponad 40 lat
  • twórca nowych technik budowy infrastruktury światłowodowej w pasach drogowych i autostradach. Prace realizowane na podstawie umów zawartych z Generalnym Dyrektorem Dróg Krajowych i Autostrad
  • realizator budów wykonywanych w kopalniach z zakresie robót teletechnicznych, telemetrycznych i informatycznych dla: KGHM Polska Miedź S.A., Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A. , Tauron Wydobycie S.A.

Właściciel Firmy TIMLER w związku z podjęciem działań naprawczych polegających na wsparciu medycznym załogi Firmy TIMLER pracującej na co dzień w ekstremalnie trudnych warunkach zaprasza do współpracy osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: Nowy Sącz
Miejsce pracy : Nowy Sącz

Zakres obowiązków:
  • wykonywanie ćwiczeń specjalistycznych,gimnastycznych a także zabiegów rehabilitacyjnych
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe magisterskie ub licencjat - mile widziani absowenci AWF Kraków
  • numer prawa wykonywania zawodu
  • komunikatywność
  • opanowanie
Zalety podjęcia pracy w naszym Resorcie:
  • atrakcyjne zarobki
  • pomagamy w rozwoju poprzez finasowanie różnych kursów a także finansowaniu ciekawych wycieczek w kraju i za granicą.