Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Niemcy Pomoc Domowa Niemcy
Fizjoterapeutka - Pomoc domowa

J.H. International Personaldienstleistung
Niemcy, Rosenheim
praca stacjonarna
1889 dni temu

Ogłoszenie numer: 2310230, z dnia 2019-02-28

JHI to niemiecka agencja pracy.

Biuro czynne od 08:30 do 15:00 od poniedzialku do czwartku,

08:30-12:00 w piatek

Miejsce pracy: Niemcy, Rosenheim

Opis stanowiska

JHI Personaldienstleistung niemiecka agencja pracy poszukuje Pani mówiącej po niemiecku (również możliwość porozumiewania się w języku angielskim), sympatycznej, zadbanej do prowadzenia domu w okolicy Rosenheim (około 20km) w przepięknej okolicy otoczonej Alpami, z domu do sklepów i restauracji jest około 100m.

Wymagania

Do obowiązków należy: robienie drobnych zakupów, pranie, prasowanie, sprzątanie, podlewanie kwiatów, gotowanie nie jest wymagane codziennie, ponieważ podopieczna spędza dużo czasu w podróżach służbowych.

Bardzo ważne, aby Pani starająca się o to miejsce pracy posiadała umiejętności wykonywania masażu leczniczego lub np. masażu Tajskiego lub masażu relaksacyjnego.

Prawo jazdy Kat.B mile widziane.

Do podjęcia tej pracy potrzebne jest zaświadczenie o niekaralności.

Oferujemy

Oferta pracy jest ważna od zaraz, z zamieszkaniem i wyżywieniem.

Niemiecka umowa o pracę zawarta bezpośrednio z pracodawcą, umowa o prace zawarta na 1 rok, na pełny etat, ze wszystkimi składkami socjalnymi, ubezpieczenie zdrowotne na terenie Niemiec, 27 dni urlopu płatnego w roku.

Z oferty mogą skorzystać również młodzi ludzie, którzy chcieliby kontynuować naukę języka niemieckiego w Niemczech.

Wynagrodzenie

Od 7000 PLN