Zobacz więcej ofert pracy

Florystka/Kwiaciarka

Klient portalu Praca.pl
Gdańsk
praca stacjonarna
2814 dni temu

Ogłoszenie numer: 1237611, z dnia 2016-08-22

Kwiaciarnia zlokalizowana w Gdańsku poszukuje:

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska

  • przygotowanie kwiatów do sprzedaży,
  • pielęgnacja i odpowiednie przechowywanie roślin,
  • dbałość o kwiaty i rośliny ozdobne w Kwiaciarni,
  • utrwalanie rośliny różnymi metodami, podlewanie, zmiana wody, zraszanie suszenie i preparowanie roślin,
  • przyjmowanie i wykonywanie zamówionych kompozycji kwiatowych wg zasad techniki bukieciarskiej,
  • dobieranie odpowiednich kwiatów i roślin do danego wyrobu bukieciarskiego,
  • doradzanie klientom odpowiednich kompozycji kwiatowych na różne okazje,
  • wykonywanie dekoracji kwiatowych okolicznościowych na różne okazje, przyjęcia i uroczystości
  • udzielanie porad dotyczących pielęgnacji i konserwacji roślin ozdobnych,
  • przeprowadzanie kalkulacji kosztów zamówionych kompozycji kwiatowych i prac bukieciarskich,
  • prowadzenie rozliczeń i dokumentacji w kwiaciarni,
  • współpraca z dostawcami przy realizacji zamówienia.

Wymagania

  • doświadczenie w pracy w zawodzie lub skończone kursy florystyczne.

Oferujemy

  • umowę o pracę,
  • pracę na pełen etat,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.