Podobne oferty pracy

PARETTi Rekrutacja - tworzona przez Zespół Specjalistów wspierających procesy rekrutacyjne o numerze wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia 9838, poszukuje aktualnie dla swojego Klienta osoby do pracy na stanowisku:

Florystka/ta
Miejsce pracy: Holandia
Nr ref.: BUK/NL/2015
Obowiązki:
  • Układanie bukietów ręcznych
  • Pakowanie bukietów w folie

Wymagania:

  • Doświadczenie min. 1 rok przy układaniu bukietów ręcznych
  • Ważny paszport lub dowód osobisty i numer Sofi
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego, angielskiego lub holenderskiego
  • Motywacja do pracy
Oferujemy:
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zakwaterowanie
  • Ubezpieczenie
  • Legalne i stabilne zatrudnienie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Poznaj stanowisko: Florysta

Zadaniem florysty, zwanym inaczej także bukieciarzem, jest układanie kompozycji z kwiatów żywych i sztucznych, przeznaczonych dla klientów indywidualnych a także znajdujących zastosowanie w aranżacji wnętrz i oprawie uroczystości i wydarzeń różnego rodzaju. Florysta układa klasyczne bukiety o niewielkich rozmiarach, sprzedawanych bezpośrednio w salonie lub kwiaciarni, lecz wykonuje także duże wieńce i inne kompozycje ...

Rekrutują z Praca.pl